www.ucenischuti.cz

         

animace sova

učení s chutí

 kalibro

Učení s chutí

Program Učení s chutí navazuje na úspěšný projekt Matematika s chutí, který Kalibro zajišťovalo po odborné a koncepční stránce ve školním roce 2012/2013. Nabízí podporu učitelům, kteří chtějí v rámci výuky nechat své žáky aktivně tvořit, zkoumat a objevovat to, s čím se v běžné výuce setkávají hlavně při výkladu nebo v učebnici. Součástí podpory je kromě poskytnutí inspirace, metodiky a možnosti vzájemně komunikovat s podobně orientovanými učiteli také pomoc s hledáním sponzorů těchto výukových aktivit, pokud třídní projekt vyžaduje nějaké prostředky navíc. Program je otevřený pro všechny ročníky základních a středních škol, přesah do více předmětů je vítaný a doporučovaný.

Soubory ke stažení:
UceniSchuti.pdf, Velikost: 156 kB

 

CO MUSÍME UDĚLAT?

  • PŘIHLÁSIT SE
  • POTVRDÍME VÁM SCHVÁLENÍ PROJEKTU
  • DOSTANETE PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE
  • MŮŽETE ZAČÍT PŘIDÁVAT SVÉ ČLÁNKY
  • DOSTANETE OD NÁS CERTIFIKÁT

PROGRAM UČENÍ S CHUTÍ

Program Učení s chutí navazuje na úspěšný program Matematika s chutí, který Kalibro zajišťovalo po odborné a koncepční stránce ve školním roce 2012/2013.

Nabízí podporu učitelům, kteří chtějí v rámci výuky prostřednictvím třídních projektů umožnit svým žákům tvořit, zkoumat a objevovat to, s čím se jinak setkávají hlavně při výkladu nebo v učebnicích.

Součástí podpory je poskytnutí inspirace, metodiky a možnosti komunikovat s podobně orientovanými učiteli. Pokud třídní projekt vyžaduje nějaké prostředky navíc, mohou učitelé počítat               i s pomocí při hledání sponzorů.

Program, jehož cílem je zvýšit zájem dětí o vzdělávání   a podnítit jejich aktivitu       a samostatnost, je otevřený          pro všechny ročníky základních a středních škol. Vítané a doporučované jsou samozřejmě mezipředmětové třídní projekty.

SPONZOŘI

HLAVNÍ PARTNER

banner