www.ucenischuti.cz

         

animace sova

učení s chutí

 kalibro

Užijte si prázdniny!

Tým projektu KALIBRO přeje všem žákům a učitelům příjemné prožití letních prázdnin. Těšíme se na Vás v dalším ročníku, do kterého pro Vás chystáme řadu novinek a vylepšení při zachování cenové dostupnosti našich služeb. S jejich nabídkou Vás oslovíme na začátku příštího školního roku.

CO MUSÍME UDĚLAT?

  • PŘIHLÁSIT SE
  • POTVRDÍME VÁM SCHVÁLENÍ PROJEKTU
  • DOSTANETE PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE
  • MŮŽETE ZAČÍT PŘIDÁVAT SVÉ ČLÁNKY
  • DOSTANETE OD NÁS CERTIFIKÁT

PROGRAM UČENÍ S CHUTÍ

Program Učení s chutí navazuje na úspěšný program Matematika s chutí, který Kalibro zajišťovalo po odborné a koncepční stránce ve školním roce 2012/2013.

Nabízí podporu učitelům, kteří chtějí v rámci výuky prostřednictvím třídních projektů umožnit svým žákům tvořit, zkoumat a objevovat to, s čím se jinak setkávají hlavně při výkladu nebo v učebnicích.

Součástí podpory je poskytnutí inspirace, metodiky a možnosti komunikovat s podobně orientovanými učiteli. Pokud třídní projekt vyžaduje nějaké prostředky navíc, mohou učitelé počítat               i s pomocí při hledání sponzorů.

Program, jehož cílem je zvýšit zájem dětí o vzdělávání   a podnítit jejich aktivitu       a samostatnost, je otevřený          pro všechny ročníky základních a středních škol. Vítané a doporučované jsou samozřejmě mezipředmětové třídní projekty.

SPONZOŘI

HLAVNÍ PARTNER

banner