www.ucenischuti.cz

         

animace sova

učení s chutí

 kalibro

Zahájeno objednávání evaluačních nástrojů a služeb 2014 / 2015

Dovolujeme si pozvat Vaši školu k účasti v dvacátém prvním ročníku projektu KALIBRO®. Osvědčené nástroje sebehodnocení školy, tedy srovnávací testy KALIBRO a dotazníky ŠKOLA A JÁ, Vám ve školním roce 2014/2015 nabízíme nově jako součást výhodného evaluačního balíčku, zahrnujícího též odborné semináře pro učitele, online podporu jejich práce na samostatných třídních projektech v rámci programu Učení s chutí a metodické materiály k efektivnímu využití výsledků všech evaluačních aktivit.

Kompletní nabídku naleznete v příloze společně s objednávacím formulářem ve formátu MS Word, kterému dává přednost většina zákazníků. Můžete však využít i náš elektronický obchod.


Soubory ke stažení:
KalibroNabidka_1415.pdf, Velikost: 190 kB
KalibroObjednavka_1415.doc, Velikost: 100 kB

CO MUSÍME UDĚLAT?

  • PŘIHLÁSIT SE
  • POTVRDÍME VÁM SCHVÁLENÍ PROJEKTU
  • DOSTANETE PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE
  • MŮŽETE ZAČÍT PŘIDÁVAT SVÉ ČLÁNKY
  • DOSTANETE OD NÁS CERTIFIKÁT

PROGRAM UČENÍ S CHUTÍ

Program Učení s chutí navazuje na úspěšný program Matematika s chutí, který Kalibro zajišťovalo po odborné a koncepční stránce ve školním roce 2012/2013.

Nabízí podporu učitelům, kteří chtějí v rámci výuky prostřednictvím třídních projektů umožnit svým žákům tvořit, zkoumat a objevovat to, s čím se jinak setkávají hlavně při výkladu nebo v učebnicích.

Součástí podpory je poskytnutí inspirace, metodiky a možnosti komunikovat s podobně orientovanými učiteli. Pokud třídní projekt vyžaduje nějaké prostředky navíc, mohou učitelé počítat               i s pomocí při hledání sponzorů.

Program, jehož cílem je zvýšit zájem dětí o vzdělávání   a podnítit jejich aktivitu       a samostatnost, je otevřený          pro všechny ročníky základních a středních škol. Vítané a doporučované jsou samozřejmě mezipředmětové třídní projekty.

SPONZOŘI

HLAVNÍ PARTNER

banner